Beauty

             Pielęgnacja   biustu.
   
          Bardzo dużo uwagi kobiety poświęcają na pielęgnację twarzy lub makijaż. Biust natomiast
ciągle traktowany jest po macoszemu. Nie dziwcie sie zatem gdy po latach nie odwdzięczy się dobrym wyglądem za taką opiekę.
           Pielęgnację powinno zacząć się stosunkowo wcześnie. Panie po urodzeniu dziecka ,skończeniu karmienia muszą mieć to na uwadze ale nie tylko one.Każdy gwałtowny spadek wagi,ostra dieta ma kolosalny wpływ na kondycję tej części ciała.Jak więc należy o niego dbac?  Zalecam ćwiczenia oraz unikanie garbienia najważniejszą rzeczą jest jednak pielęgnacja skóry.
           Na rynku istnieje wiele emulsji balsamów i żeli ale nie wszystkie sprawdzają się dobrze w praktyce.Ja mam 2 ulubione:Dr Irena Eris-intensywnie ujędrniający balsam do pielęgnacji biustu oraz żel do biustu i ramion  z Sephory. Przed nałozeniem produktu należy wykonać delikatny peeling,nie robimy tego często gdyż skóra biustu i dekoltu jest cienka i wrażliwa. Następnie na czystą i suchą skórę nakładamy preparat do pielęgnacji biustu wykonując delikatny masaż w ksztalcie ósemki .Taki masaż też jest pomocny w kontrolowaniu medycznym piersi-takie 2 w jednym ;-)Preparat należy nakładać również na dekolt gdyż od niego wiele zależy. Należy wykonywac tę czynność przynajmniej raz dziennie. Raz na miesiac nie wystarczy a oglądanie produktu na półeczce w łazience też nie pomoże. Systematyczność przede wszystkim! Po latach ciągle z dumą będziecie pokazywać piękny dekolt,kompleksy na tym puncie znikną oraz głupie myśli o silikonach (które w tej partii ciała wychodzą już z mody).Do dzieła więc,kochane,dbajcie o siebie bo nikt tego za Was nie zrobi;-)

2 komentarze: